

У зв'язку з подіями в нашій країні магазин тимчасово не працює. Ми віримо, що мир настане, ми повернемось з війни й продовжимо роботу в звичайному режимі.
Ви все ще можете залишити свій заказ - можливо ми знайдемо можливість допогти Вам.
Бережіть себе та Україну! Миру й перемоги всім нам!
Ми працюємо безпосередньо з постачальниками і виробниками, тому у нас найкраща ціна в інтернеті.
Наші менеджери завжди допоможуть підібрати Вам кращі світильники.
Мінімальна комісія по розстрочці. Без паспорта, ІПН і довідки про доходи. Все, що потрібно - це карта ПриватБанку.
| Вид | |
|---|---|
| Тип светильника | лампа на стіл |
| Общие | |
| Бренд | Brille |
| BarCode | 2710400301086 |
| Технические | |
| Напряжение | 220V/12V |
| Мощность | до 300W |
| Степень защиты | IP20 |
| Размеры | |
| Высота | 48mm |
| Диаметр | 105mm |
| Служебное | |
| Вид | Тороидальные |
| Категория | Трансформатор |
Отзывы покупателей:0
Спросите нас о: Ваш ответ:
Какие плюсы?
Есть ли минусы?
Общая оценка:
Представьтесь: / Вхід