


У зв'язку з подіями в нашій країні магазин тимчасово не працює. Ми віримо, що мир настане, ми повернемось з війни й продовжимо роботу в звичайному режимі.
Ви все ще можете залишити свій заказ - можливо ми знайдемо можливість допогти Вам.
Бережіть себе та Україну! Миру й перемоги всім нам!
Ми працюємо безпосередньо з постачальниками і виробниками, тому у нас найкраща ціна в інтернеті.
Наші менеджери завжди допоможуть підібрати Вам кращі світильники.
Мінімальна комісія по розстрочці. Без паспорта, ІПН і довідки про доходи. Все, що потрібно - це карта ПриватБанку.
Если вы хотите купить MRL-102/10M зеркало от торговой марки Brille, то стоит знать размеры данного товара. Такое зеркало весит -13kg, глубина - 4cm, а диаметр -70cm. В данный товар установленна подсветка мощностью в 20W.
| Вид | |
|---|---|
| Тип светильника | бра декоративна |
| Общие | |
| Количество ламп | 10 и более ламп |
| Бренд | Brille |
| BarCode | 2717623414098 |
| Особенности | сменный источник света |
| Коллекция | MRL-102 |
| Технические | |
| Класc защиты | I |
| Тип патрона/цоколя | GU5.3 |
| Мощность | до 25W |
| Степень защиты | IP20 |
| Размеры | |
| Диаметр | 700mm |
| Глубина | 40mm |
| Служебное | |
| Категория | Зеркало |
Отзывы покупателей:0
Спросите нас о: Ваш ответ:
Какие плюсы?
Есть ли минусы?
Общая оценка:
Представьтесь: / Вхід